Ето къде ще предават полуфинала Григор Димитров – Рафаел Надал

Сега за Гришо идва наглед непреодолимо препятствие – световният №1 Рафаел Надал. Краля на клея не игра в много турнири след Australian Open, като насочи подготовката си за сезона на “червено”. Той е изключително добре подготвен и излгежда в отлична форма, след като смаза Доминик Тийм с 6:0, 6:2 в предишния кръг на надпреварата в Монте Карло.

Невероятен Григор пречупи Гофен и е на полуфинал в Монте Карло

Най-добрият български тенисист Григор Димитров осъществи зрелищна победа над Давид Гофен в два сета и се класира за полуфинал…

Димитров има само една победа над днешния си съперник – през 2016 година в Пекин. В последните 5 мача неизменно успява да му вземе поне гейм, но в 3-те мача на клей Рафа Надал има 3 успеха и е загубил само 1 гейм – през 2013 година именно в Монте Карло.

Двубоят между двамата тенисисти ще бъде предаван в българския ефир. Коя телевизия ще го излъчва – вижте в Sportlive.bg